JUNG CD serija

Ši serija patenkina reikliausių vartotojų poreikius ir įžvalgiai nuspėja troškimus. Gamintojai pateikia platų formų, dydžių ir atspalvių pasirinkimo spektrą. Vizualiniai kriterijai puikiai dera su funkcionalumu, tad gaminiai be vargo gali būti integruoti bet kokioje patalpoje. Pereinantys atspalviai suteikia jungikliams charakteringą išvaizdą ir išskirtinumo. Šios serijos gaminiams būdingos aptakios formos ir užapvalinti kampai. Jungiklių atspalviai atitinka populiariausius langų rėmų bei durų spalvas, tad juos lengva priderint bet kokių namų interjere.

JUNG CD serija

JUNG CD 500 serijos plastikinių jungiklių spalvos

JUNG CD500 serijos gaminiai puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms. Suapvalinti šios serijos rėmelių kampai suteikia plastiškumo įspudį kuris yra sustiprinamas aptakiomis klavišo briaunomis. Jungikliai derinami kartu su interjeru tampa akcentu. Kad būtų lengviau derinami prie interjero šios serijos spalvos sutampa su populiariausiomis durų ar langų rėmų spalvomis. Šešios spalvos ir du anoduoduoto aliuminio atspalviai suteikia plačias pasirinkimo galimybes.

JUNG CD serija, balta

Balta spalva

JUNG CD serija, dramblio kaulo

Dramblio kaulo spalva

JUNG CD serija, šviesiai pilka

Šviesiai pilka spalva

JUNG CD serija, pilka

Pilka spalva

JUNG CD serija, ruda

Ruda spalva

JUNG CD serija, juoda

Juoda spalva

JUNG CD 500 serijos metalinių jungiklių spalvos

JUNG CD serija, platina

Platinos spalva

JUNG CD serija, bronza

Bronzos spalva

Rinkitės JUNG produktus mūsų internetinėje parduotuvėje

Jung ls 990

LS 990 serija

jung as500

AS 500 serija

jung cd500

CD 500 serija

jung a500

A 500 serija

jung sl 500

SL 500 serija

jung mechanizmai

Mechanizmai

Informacija apie kitas JUNG gaminių serijas

Neradote norimo JUNG produkto mūsų internetinėje parduotuvėje?

Parsisiųsk pilną JUNG prekių katalogą PDF formatu, išsirinkite pageidaujamus produktus ir paskambinkite mums Tel.: +370 699 46924 arba parašykite el. paštu [email protected] dėl individualaus užsakymo.