JUNG A serija

Šios serijos gaminiai atspindi plačią kūrybiškų sprendimų gamą ir galią. Serija pasižymi šiuolaikiškumu ir siūlo gausybę idėjų renkantis formas, atspalvius bei medžiagas. Platus pasirinkimas palengvina sprendimą ir suteikia įkvėpimo netikėtiems deriniams, kurie gali tapti pagrindiniu patalpų akcentu. Iš aukščiausios kokybės plastiko pagaminti spalvoti rėmeliai ir lengvos konstrukcijos suteikia erdvei išbaigtumo ir šviežumo pojūtį. A serijos gaminiai atitinka visus šiuolaikinei elektros instaliacijai keliamus reikalavimus, pasižymi aukštomis techninėmis galimybėmis ir puikiai dera ir tradiciniame, ir moderniame interjere.

JUNG A serija

JUNG A 500 serijos jungiklių spalvos

A 500 serijos gaminiai skirti tradicinio stiliaus interjerui. Dominuojančios tiesios linijos, rėmelių ir klavišų derinys suteikia išbaigtumo įspudį. Ši serija pasižymi didelėmis gaminių techninėmis galimybėmis. Gaminama viskas ko reikia gerai šiuolaikinei elektros instaliacijai įrengti.

JUNG A serija, balta

Balta spalva

JUNG A serija, aliuminio

Aliuminio spalva

JUNG A serija, šampano

Šampano spalva

JUNG A serija, moka

Spalva Moka

JUNG A serija, juoda

Juoda spalva

JUNG AS 500 serijos jungiklių spalvos

Kuriant JUNG AS 500 serijos jungiklius pagrindinis dėmesys skirtas formų grakštumui bei funkcionalumui. Šiai serijai priskiriami identiško dizaino gaminiai iš nedužaus plastiko, taip pat IP44 saugos klasės gaminiai, kurie skirti drėgnoms patalpoms arba nuolat aptaškomoms sienoms pvz. vonios kambarys.

Dramblio kaulo spalvos JUNG AS 500 jungiklis

Dramblio kaulo spalva

Baltos spalvos JUNG AS 500 jungiklis

Balta spalva

JUNG A 500 serijos gaminiai

Jung
3.15 su PVM
Jung
5.60 su PVM
Jung
8.70 su PVM
Jung
4.35 su PVM

JUNG AS 500 serijos gaminiai

Jung
1.80 su PVM
Jung
3.10 su PVM
Jung
4.35 su PVM

Kiti JUNG gaminiai