Lubinis dimeriuojamas LED šviestuvas ACB ISIA

131.60754.10 su PVM

ACB ISIA tai modernus LED šviestuvas, kuris dėl kokybiško gaubto tolygiai paskirsto šviesą ir suteikia apšviečiamai patalpai jaukumo. Šviestuvus galima pasirinkti iš trijų spalvų ir keturių skirtingų dydžių. Galima komplektacija su šilto 3000K spektro ir neutralaus 4000K spektro LED šviesos šaltiniais. Papildomai šviestuvui galima užsakyti dimeriavimo funkciją DALI bei TRIAC (klausti konsultanto). Šviestuvas gali būti naudojamas tiek buitinėse patalpose, tiek ofisuose ar viešose erdvėse.

Nuo 2020 metų ACB siūlo papildomas apšvietimo valdymo galimybes išmaniuoju būdu. Išmanusis valdymas – pažymėtas kaip „Smart home valdymas” lengvai integruojamas su Google Assistant bei Amazon Alexa, bei leidžia apšvietimą namie valdyti balsu arba programėle per wifi (papildomai reikalingas bet koks „zigbee gateway” mazgas). Kai kurie Google assistant ar Amazon alexa prietaisai Zigbee jau turi kaip standartinį funcktionalumą. 600mm., 800mm. bei 1000mm. pločio šviestuvai šį funkcionalumą įgalinantis priedėlis sumontuotas šviestuvo viduje, 400mm pločio montuojamas išorėje arba paslepiant lubose.

Didesnieji modeliai kartu su išmaniuoju valdymu papildomai turi šviesos spalvos reguliavimo funkciją, kuri aktuali jei šviestuvai montuojami biure. Skirtingos šviesos spalvos skirtingu paros metu didina susikaupimą bei dėmesį darbo vietoje. Papildomai šviestuvus galime sukomplektuoti su nuotolinio valdymo pulteliu ar valdymu mobiliąja programėle blue tooth (užsakoma papildomai). Ispanų gamintojas ACB Iluminacion šiam šviestuvui suteikia 5 metų garantiją. ISIA produktų linijoje taip pat yra įleidžiama bei pakabinama šio modelio versija.

Prekės pristatymas: 25d.d.

Išvalyti
Lubinis dimeriuojamas LED šviestuvas ACB ISIA
Lubinis dimeriuojamas LED šviestuvas ACB ISIA
Pirk užtikrintai, 30d. pinigų grąžinimo garantija nepatikusiai prekei!